Автор- Шпонтак Христина, лікар-дерматовенеролог.
З жахом спостерігаю, що зараз роблять з нами антибіотики, протигрибкові препарати і можливість вільно купувати їх в аптеках.
👪Все більше людей приходить на прийом із запущеними формами грибкової 🍄інфекції, особливо тепер в період #пандемії коронавірусу, безконтрольного вживання цілої купи різноманітних препаратів.
💉🧫🧪Антибіотики, протигрибкові препарати та інші протимікробні засоби перестають діяти, бо через надмірне і необґрунтоване вживання таких ліків мікроорганізми виробляють своєрідний “імунітет”: вони змінюються і стають нечутливими до ліків. Тобто стають резистентними, стійкими. Те саме відбувається із протигрибковими препаратами, різними краплями та лаками, які не діють поодинці, лише в комплексі , при дотриманні всіх пунктів призначеної лікарем протигрибкової терапії , можна досягнути успіху.
☝️Фактично з’являються нові модифікації збудників інфекцій,різні коаліції, які неможливо вилікувати. Ця проблема уже визнана однією із глобальних загроз для здоров’я та життя людей.⛔
‼️Одними з основних причин такої ситуації є самолікування.
ЗУПИНІТЬСЯ, запишіться на прийом до спеціаліста, так як записуєтеся на манікюр 💅кожні 2 тиж., не нехтуйте порадами лікаря. Адже тільки в такому разі, лікар зможе правильно діагностувати та виписати вам саме ті препарати, які необхідні для подолання недуги. Це безумовно запорука успіху.
Безвідповідальне та необґрунтоване використання таких ліків нищить ваш імунітет, шкодить вашому здоров’ю і не дає можливості вам на здорове життя. Бережіть себе, своїх діток і перестаньте вживати безконтрольно різноманітні препарати.