Über den Arzt Bratasyuk Nataliya Mykhailivna

З 2008 року працюю за фахом. Психолог психоаналітичного напрямку, перинатальний психолог. Спеціалізуюсь на роботі з дорослими і підлітками в довготривалій та короткофокусній терапії. Успішно працюю з панічними атаками, депресіями і тривожними розладами, синдромами нав’язливих станів – ОКР, ПТСР, травмами (насилля, військова травма). Закінчила філософський факультет відділення психології МАУП, спеціалізація – практична психологія. Далі здобувала клінічну спеціалізацію у Всеукраїнському інституті інтегральної психології та психотерапії (м. Київ), спеціалізація – перинатальна психологія; Львівському інституті ментального здоров’я на базі Львівського обласного психоневрологічного диспансеру, в Трускавецькому проекті – груповий психоаналіз ( за програмами Віденського інституту Фройда), від УАГТ – ужгородський проект по гештальттерапії. Протягом свого життя я побувала в різних країнах та містах, я спілкувалася з людьми різних світоглядних позицій, що давало мені живий досвід стосунків, формувало мій світогляд.
Мій розвиток – це читання художньої, фахової, філософської літератури; це – відвідування театрів, концертів, а також – конференцій та семінарів регіонального та міжнародного рівня; вдосконалення професійної підготовки на базі кращих освітніх майданчиків.
Все разом, створило мене як особистість і фахівця. Мені є чим поділитися зі своїми клієнтами, пацієнтами, я володію сучасними інструментами для надання психологічної допомоги.

Preise für ärztliche Leistungen Bratasyuk Nataliya Mykhailivna

Name des DienstesDauerKosten
"Консультація психолога для дорослих (тривога, страхи, депресія, панічні атаки, травми, насилля)"50 Min700 грн
Wiederholte Konsultation eines Psychologen50 Min600 Griwna
"Консультація психолога для підлітків (суїцидальні наміри та спроби, підліткова агресія, порушення адаптації)"50 Min550 грн
Повторна консультація психолога для підлітків50 Min450 грн
"Консультація перинатального психолога (підготовка до пологів, тривога, депресія)"50 Min600 Griwna
Повторна консультація перинатального психолога50 Min500 Griwna
"Консультація пари (насилля, токсичні стосунки, сексуальні дисфункції)"50 Min800 грн
Повторна консультація психолога для пари50 Min700 грн
Експертний висновок фахівця психолога ( 5 консультацій + висновок експерта)5000 грн
Wir finden einen Arzt in Ihrer Nähe200 Griwna
Eine weitere Meinung des „Doctors Online“-Spezialisten1000 Griwna