Über den Arzt Peljo Wladyslaw Ihorowytsch

Освіта:
Вища, Національний медичний університет імені О.О. Богомольця за спеціальністю “Лікувальна справа” з 2007р. по 2013 р. (6 років)

З 2013 р. по 2016 р. (3 роки) проходив інтернатуру на базі кафедри Акушерства та гінекології №2 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (в Пологовому будинку №6 (Київ))

Досвід:
З 2016 р. по 2018 р. (2 роки) проходив клінічну ординатуру на кафедрі Акушерства та гінекології  №2 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (в Пологовому будинку №6 (Київ)).

З 2019 року по теперішній час працюю лікарем гінекологом в КНП «Академія здоров’я людини» у відділенні Оперативної гінекології.

Навички:
– консервативне ведення гінекологічних захворювань;

– гістерорезектоскопія;

– оперативні втручання в гінекології (Лапароскопічні операції на жіночих статевих органах, лапаротомічні операції, вагінальна хірургія);

– пластичні операції в гінекології (Лабіопластика, кольпорафія);

– лікування патології шийки матки;

– лікування пацієнток з ендокринною патологією.

Кредо: Безпечність, надійність, чесність, людяність – не тільки невід’ємні складові лікарської праці, а й запорука успіху.

Робота хірурга – безперервне навчання та самовдосконалення, адже тільки за допомогою новітніх методик лікар може надати кваліфіковану допомогу пацієнтам.

Preise für ärztliche Leistungen Peljo Wladyslaw Ihorowytsch

Name des DienstesDauerKosten
Gynäkologische Beratung20 Minuten400 грн
Консультація лікаря-гінеколога повторна20 Minuten300 грн
Wir finden einen Arzt in Ihrer Nähe200 Griwna
Eine weitere Meinung des „Doctors Online“-Spezialisten1000 Griwna