Über den Arzt Inna Viktorivna Jakowlewa

Маю 1 кваліфікаційну категорію, 17 років стажу в неврології. Закінчила Національний медичний університет імені О. О. Богомольця у 2009 році. З 2011 року після проходження інтернатури на базі кафедри неврології НМУ імені О.О. Богомольця, отримала сертифікат за спеціальністю “Неврологія”. Моя професійна діяльність розпочалася у 2011 році у відділенні загальної неврології Олександрівської клінічної лікарні м. Києва. За час роботи там удосконалилася у своїй спеціальності, спостерігала пацієнтів зі складними клінічними діагнозами, процес становлення мене як невролога відбувався саме в цих стінах. З грудня 2014 року працювала у Київському обласному центрі боротьби та профілактики з ВІЛ/СНІДом. Постійно відвідую тренінги, семінари, конференції, присвячені актуальним проблемам неврології. Застосовую у своїй практиці рефлексотерапію, фармакупунктуру. Пріоритетні напрямки у роботі
-інфекційні ураження ЦНС;
-головні болі
-ураження периферичної нервової системи
-спондилогенні захворювання нервової системи.

З 2016 року по 2021 працювала в одному з найкращих приватних центрів України з неврології та реабілітації – Клініці Сучасної Неврології – Аксімед. Є експертом у проведенні стимуляційної електронейроміографії. Маю ще й другу спеціалізацію- рефлексотерапевт.
Професію лікаря обрала невипадково. Мріяла про це з дитинства. Вважаю, що “лікар” – це не просто професія, це поклик душі та покликання. У своїй роботі керуюся відомим виразом Павлова “Якщо після спілкування з лікарем пацієнтові не стало легше, значить він був не у лікаря”.

У своїй роботі керуюся відомими латинськими крилатими виразами: “Medicus nihi aliud est, quam animi consolatio” (“Лікар – не що інше, як втіха для душі”), “Primum non nore, seu noli nocere, seu cave ne la (”Насамперед – не нашкодь, або бійся, щоб не нашкодити”).

Preise für ärztliche Leistungen Inna Viktorivna Jakowlewa

Name des DienstesDauerKosten
Консультація невролога20 Minuten450 грн
Wir finden einen Arzt in Ihrer Nähe200 Griwna
Eine weitere Meinung des „Doctors Online“-Spezialisten1000 Griwna