Деякі пацієнти приходять на консультацію в «гордій самоті».

Хтось приходить із другою половинкою.

Іноді з мамою.

Були випадки приходу пацієнток на консультацію з татами (відразу заспокою – на огляді вони не були).

Як же краще?

Приходити однією і повністю концентруватися на інформації, ставлячи часом гострі запитання.

Або відвідувати прийом із «командою підтримки»? !

Моя думка – чим більше рідних для вас людей, для яких ви дуже дорогі, почує інформацію від лікаря, тим краще.

Багатьом з нас потрібна підтримка близьких у починаннях. Ми очікуємо надійного тилу і беззастережного «все буде добре, ти молодчина», навіть якщо перший і другий млинець були грудкою.

Для мене сенс підтримки близької людини полягає саме в цьому: зрозуміти, яку дію зараз потрібно від тебе одного, коханому, дитині, рідній людині.

Віддавайте вашим близьким тепло, в якому вони потребують, а не те, що вам не потрібно. Відстежуйте реакцію, промовляйте спокійно всі спірні моменти. Так кожен з близьких вам людей буде розуміти, наскільки їх увагу та його форма вам потрібні, а ви — яка підтримка потрібна їм.

Багато медичної інформації – це важко сприйняття.

Рідні зможуть більш критично оцінити слова лікаря та поставити уточнюючі питання.

Ну а якщо у сім”ї є медики – їх необхідно брати за замовчуванням. Адже вони зможуть більш чітко зрозуміти про що йдеться та пояснити вам якщо буде така потреба.

Головне вийти з кабінету лікаря з повним розумінням отриманої інформації.

Завжди задавайте питання лікарю, якщо такі виникли у ході розмови, розуміння що буде відбуватись зменшує страх перед операцією.

Безумовно наважитись на данний вид операції доведеться самому, прийти до чіткого рішення – важко. Маленький відсоток жінок не бояться даного виду операцій, інша довго вагається але наважується. Але зазвичай бажання перемагає над страхами.

Ви хочете бути красивими – а ми можемо Вам у цьому допомогти.

Ми можемо допомогти Вам, записуйтеся на консультацію з лікарем-мамологом і він проконсультує вас з питання корекції молочних залоз а також по особистим питанням які виникли. Допоможе розібратись з ними, дасть чітку та вичерпну інформацію.

Записатись можна на нашому сайті чи зателефонувавши на рецепцію. Завжди будемо раді.