Az orvosról Pelyo Vladyslav Ihorovych

Освіта:
Вища, Національний медичний університет імені О.О. Богомольця за спеціальністю “Лікувальна справа” з 2007р. по 2013 р. (6 років)

З 2013 р. по 2016 р. (3 роки) проходив інтернатуру на базі кафедри Акушерства та гінекології №2 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (в Пологовому будинку №6 (Київ))

Досвід:
З 2016 р. по 2018 р. (2 роки) проходив клінічну ординатуру на кафедрі Акушерства та гінекології  №2 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (в Пологовому будинку №6 (Київ)).

З 2019 року по теперішній час працюю лікарем гінекологом в КНП «Академія здоров’я людини» у відділенні Оперативної гінекології.

Навички:
– консервативне ведення гінекологічних захворювань;

– гістерорезектоскопія;

– оперативні втручання в гінекології (Лапароскопічні операції на жіночих статевих органах, лапаротомічні операції, вагінальна хірургія);

– пластичні операції в гінекології (Лабіопластика, кольпорафія);

– лікування патології шийки матки;

– лікування пацієнток з ендокринною патологією.

Кредо: Безпечність, надійність, чесність, людяність – не тільки невід’ємні складові лікарської праці, а й запорука успіху.

Робота хірурга – безперервне навчання та самовдосконалення, адже тільки за допомогою новітніх методик лікар може надати кваліфіковану допомогу пацієнтам.

Ціни на послуги лікаря Pelyo Vladyslav Ihorovych

A szolgáltatás neveIdőtartamKöltség
Nőgyógyász konzultáció20 хв400 грн
Консультація лікаря-гінеколога повторна20 хв300 грн
Találunk egy orvost a környéken200 hrivnya
Інша думка спеціаліста "ЛікаріОнлайн"1000 hrivnya