Автор – Шпонтак Христина, лікар-трихолог.
Випадіння волосся!!!
🤔Проблема чи ні?
Втрачати від 50 до 100 волосин в день вважається нормою для жінок. Також є поняття фізіологічного обговорення волосся.
☝️ Однак, надмірне випадіння волосся може стати реальною проблемою в боротьбі за здорове волосся. Причиною цієї неприємної ситуації може бути що завгодно, він генетики до неправильного укладання. На щастя, проблеми випадіння волосся можна уникнути, якщо правильно доглядати за волоссям.
📢Декілька порад, які допоможуть уникнути поширених помилок:
❌Уникай зачісок, які стягують волосся
Щільні хвости, косички, тугі резинки і все, що може стягувати твоє волосся, шкодить йому. Якщо хочеш зав’язати волосся, використовуй резинки без вмісту металу, а також ті, які не плутають волосся.
❌Плойки і прасочки
Високі температури пересушують волосся і призводять до ламкості і випадінню. Якщо ти вирішила використовувати прасочку або плойку, стеж за тим, щоб не затримуватися на одній ділянці занадто довго.Якщо ти відчуваєш печіння або опіки, температура занадто висока. Рекомендую завжди використовувати термозахисний спрей.
❌Хімічні завивки або випрямлення волосся
Багато салонів пропонують послуги хімічного випрямляння волосся, знебарвлення або освітлення волосся. Різка зміна кольору або використання хімікатів може серйозно пошкодити твоє волосся до такої міри, що воно обламається. Щоб цього уникнути, використовуй тільки якісні фарби, не змінюй колір радикально і постійно зволожуй волосся.
☝️ Харчуйся правильно
Надмірне випадіння волосся може свідчити про брак вітамінів в твоєму організмі. Вживай їжу з високим вмістом заліза, вітамінів B12, біотину ,включити в свій раціон більше зелені, горіхів, бобів, риби і пісного м’яса.
☝️Правильний догляд
Випадіння волосся у жінок є величезною проблемою, і косметичні бренди всіляко намагаються допомогти їм поліпшити стан волосся. Багато компаній виробляють продукти, створені спеціально проти випадіння волосся. Серед них – шампуні, масла і маски, які допоможуть збільшити кровообіг в шкірі голови і допомогти відновити волосся.
☝️Масаж шкіри голови
Однією з причин випадіння волосся у жінок є недостатній кровообіг шкіри голови. Щоб посприяти його поліпшенню, регулярно роби масаж голови.
☝️Використовуй правильний гребінець
Неправильне розчісування волосся може привести до його випадіння. Щоб цього не сталося, використовуй гребінець з широкими зубчиками. Крім цього, не розчісуй волосся коли воно мокре, адже в цьому стані воно більш уразливе і не забувай регулярно чистити гребінець.
📌Якщо ж ці поради не допомагають звертайтесь на прийом вчасно, радо допоможу!
Тепер є багато шляхів вирішення цієї проблеми.
А особливо не затягуйте, якщо це не просто випадіння, а облисіння, чим швидше почнеться лікування, тим більше шансів на успіх.
Будьте здорові!!!