Про лікаря Братасюк Наталія Михайлівна

З 2008 року працюю за фахом. Психолог психоаналітичного напрямку, перинатальний психолог. Спеціалізуюсь на роботі з дорослими і підлітками в довготривалій та короткофокусній терапії. Успішно працюю з панічними атаками, депресіями і тривожними розладами, синдромами нав’язливих станів – ОКР, ПТСР, травмами (насилля, військова травма). Закінчила філософський факультет відділення психології МАУП, спеціалізація – практична психологія. Далі здобувала клінічну спеціалізацію у Всеукраїнському інституті інтегральної психології та психотерапії (м. Київ), спеціалізація – перинатальна психологія; Львівському інституті ментального здоров’я на базі Львівського обласного психоневрологічного диспансеру, в Трускавецькому проекті – груповий психоаналіз ( за програмами Віденського інституту Фройда), від УАГТ – ужгородський проект по гештальттерапії. Протягом свого життя я побувала в різних країнах та містах, я спілкувалася з людьми різних світоглядних позицій, що давало мені живий досвід стосунків, формувало мій світогляд.
Мій розвиток – це читання художньої, фахової, філософської літератури; це – відвідування театрів, концертів, а також – конференцій та семінарів регіонального та міжнародного рівня; вдосконалення професійної підготовки на базі кращих освітніх майданчиків.
Все разом, створило мене як особистість і фахівця. Мені є чим поділитися зі своїми клієнтами, пацієнтами, я володію сучасними інструментами для надання психологічної допомоги.

Ціни на послуги лікаря Братасюк Наталія Михайлівна

Назва послуги Тривалість Вартість
"Консультація психолога для дорослих (тривога, страхи, депресія, панічні атаки, травми, насилля)" 50 хв 700 грн
Повторна консультація психолога 50 хв 600 грн
"Консультація психолога для підлітків (суїцидальні наміри та спроби, підліткова агресія, порушення адаптації)" 50 хв 550 грн
Повторна консультація психолога для підлітків 50 хв 450 грн
"Консультація перинатального психолога (підготовка до пологів, тривога, депресія)" 50 хв 600 грн
Повторна консультація перинатального психолога 50 хв 500 грн
"Консультація пари (насилля, токсичні стосунки, сексуальні дисфункції)" 50 хв 800 грн
Повторна консультація психолога для пари 50 хв 700 грн
Експертний висновок фахівця психолога ( 5 консультацій + висновок експерта) 5000 грн
Знайдемо лікаря у вашому регіоні 200 грн
Інша думка спеціаліста "ЛікаріОнлайн" 1000 грн