Про лікаря Прішутова Ганна Валентинівна

Маю досвід роботи в якості лікаря-психіатра дитячого відділення Запорізького Міського клінічного психоневрологічного диспансера, під час якої займалась майже повним спектром психологічно зумовлених проблем у дітей – різноманітні варіанти затримки розвитку, порушення поведінки, розлади аутистичного спектру, порушення розвитку шкільних навичок, тривожно-фобічні та депресивні розлади та інші.
З 1997 року працюю і як психотерапевт з дітьми та з дорослими клієнтами. У колі проблем депресивні стани, тривожні розлади, в тому числі панічні напади, посттравматичні стресові розлади, розлади поведінки та формування особистості, розлади харчової поведінки та багато іншого.
З 2007 провожу групову, у тому числі для пар, та індивідуальну роботу в рамках психотерапевтичних підходів з різними запитами.
Маю досвід консультування і психотерапії в онлайн-форматі з 2004 року (підсумком стала участь у 2013 в Міжнародній конференції і публікація у Jornal of Telemedicine and Telecare).
На протязі всього часу професійної діяльності майже із затриманням подиху спостерігала за дивом психотерапії. Відчувала захоплення від можливості разом з клієнтом досягти неймовірних змін.
Вважаю психотерапію найбільш дієвим і, в той же час, найделікатнішим методом терапії психологічних проблемних станів. Методом, який дозволяє кожній людині винайти ефективні варіанти поведінки, побудувати щасливі стосунки, відчувати внутрішню гармонію.

Ціни на послуги лікаря Прішутова Ганна Валентинівна

Назва послугиТривалістьВартість
Консультація психотерапевта45-60 хв900 грн
Консультація дитячого психіатра45-60 хв900 грн
Консультація пари90 хв1200 грн
Знайдемо лікаря у вашому регіоні200 грн
Інша думка спеціаліста "ЛікаріОнлайн"1000 грн