O lekarzu Bratasiuk Natalia Mychajliwa

З 2008 року працюю за фахом. Психолог психоаналітичного напрямку, перинатальний психолог. Спеціалізуюсь на роботі з дорослими і підлітками в довготривалій та короткофокусній терапії. Успішно працюю з панічними атаками, депресіями і тривожними розладами, синдромами нав’язливих станів – ОКР, ПТСР, травмами (насилля, військова травма). Закінчила філософський факультет відділення психології МАУП, спеціалізація – практична психологія. Далі здобувала клінічну спеціалізацію у Всеукраїнському інституті інтегральної психології та психотерапії (м. Київ), спеціалізація – перинатальна психологія; Львівському інституті ментального здоров’я на базі Львівського обласного психоневрологічного диспансеру, в Трускавецькому проекті – груповий психоаналіз ( за програмами Віденського інституту Фройда), від УАГТ – ужгородський проект по гештальттерапії. Протягом свого життя я побувала в різних країнах та містах, я спілкувалася з людьми різних світоглядних позицій, що давало мені живий досвід стосунків, формувало мій світогляд.
Мій розвиток – це читання художньої, фахової, філософської літератури; це – відвідування театрів, концертів, а також – конференцій та семінарів регіонального та міжнародного рівня; вдосконалення професійної підготовки на базі кращих освітніх майданчиків.
Все разом, створило мене як особистість і фахівця. Мені є чим поділитися зі своїми клієнтами, пацієнтами, я володію сучасними інструментами для надання психологічної допомоги.

Ceny usług lekarskich Bratasiuk Natalia Mychajliwa

Nazwa usługiCzas trwaniaKoszt
"Консультація психолога для дорослих (тривога, страхи, депресія, панічні атаки, травми, насилля)"50 хв700 грн
Повторна консультація психолога50 хв600 грн
"Консультація психолога для підлітків (суїцидальні наміри та спроби, підліткова агресія, порушення адаптації)"50 хв550 hrywien
Повторна консультація психолога для підлітків50 хв450 hrywien
"Консультація перинатального психолога (підготовка до пологів, тривога, депресія)"50 хв600 грн
Повторна консультація перинатального психолога50 хв500 hrywien
"Консультація пари (насилля, токсичні стосунки, сексуальні дисфункції)"50 хв800 грн
Повторна консультація психолога для пари50 хв700 грн
Експертний висновок фахівця психолога ( 5 консультацій + висновок експерта)5000 грн
Znajdziemy lekarza w Twojej okolicy200 hrywien
Kolejna opinia specjalisty „Lekarze Online”.1000 hrywien