Медичний центр «Plusmed»

Медичний центр «Плюсмед» пропонує кваліфіковану консультаційну і лікувальну допомогу від наших спеціалістів, а саме: Репродуктолога, Алерголога-імунолога, Гінеколога, Лікаря УЗД, Уролога-андролога, Ембріолога, Сімейного лікаря, Педіатра, Дерматовенеролога, Ендокринолога.

Величезна увага приділена вагітним, котрі мають змогу зразу здати аналізи, пройти експертне ультразвукове дослідження (УЗД), кардіотокографію (КТГ) та стати на облік вагітних. Протягом усього періоду вагітності наші пацієнтки отримують безкоштовну підтримку 24/7 від координатора вагітних.

У нашому Медичному центрі надзвичайно зручним для жінок є можливість прямо в гінекологічному кабінеті пройти ультразвукове дослідження та кольпоскопію під час гінекологічного огляду.

Також «Плюсмед» має повністю закритий цикл по профілактиці, діагностиці та лікуванню алергологічних захворювань з використанням Соляної кімнати та скарифікаційних проб.

Медичний центр «Плюсмед» — нам довіряють найдорожче!

Лікарі:

Запис на консультацію

Зв’яжіться з нами за телефоном +38 068 148 21 53 , +38 050 822 05 16 або залиште свій номер, щоб ми зв’язалися з вами за 10 хвилин*:


    *Заявки приймаються цілодобово.
    Передзвонюємо з 9:00 до 21:00.