Як виник проект Лікарі Онлайн

Самі життєздатні і хороші проекти виникають з думки «як було б добре, якби була можливість…»  Так я міркувала, сидячи біля дитячого ліжечка сина одного вихідного вечора. До лікаря можна задзвонити лише через добу, швидку викликати немає приводу, а отримати пораду, консультацію фахівця педіатра вкрай необхідно! До кого звернутися? Як бути?

Подібні тривожні переживання знайомі усім мамам малих дітей. Я потребувала не тільки фахової консультації щодо полегшення стану сина, а й для себе опори на лікаря у складний момент.

В ті часи інтернет був дротовим, а про онлайн лікаря ще ніхто не чув, тож, виручали родичі та знайомі лікарі. А ще я спостерігала за життям цих лікарів в позаробочий час, коли безкінечно дзвонив телефон і стурбовані пацієнти звідти волали, просили, вимагали підказати, пояснити, прокоментувати… Я спостерігала, як Лікар належить своїм пацієнтам 24/7.

Тоді утвердилася думка про необхідність структурувати процес консультування, зробити так, щоб пацієнт отримав необхідну допомогу, а лікар – винагороду за роботу.

З розвитком ідей та технологій, COVID протягом двох років поставив усіх нас в ситуацію консультування онлайн. От тоді і сформувалась остаточна ідея про Лікарі Онлайн.

На цей час вже були онлайн платформи з надання медичних послуг – всеукраїнські та закордонні. Тож, ми не стали «вигадувати велосипед», а взяли за приклад кращі «фішки» існуючих платформ та створили власну платформу Лікарі Онлайн. Мені пощастило з однодумцями – серед своїх знайомих, колег і друзів я знайшла тих, хто поділяв мої ідеї, прагнення, хто так само переживав колись за своїх найрідніших і шукав помочі в інших..

Співавторами, керівниками різних підрозділів проекту стала вдумлива, розсудлива Регіна, натхненний, оптимістичний Дмитро, харизматична, творча Таїсія.

Головною ідеєю проекту ми визначили підхід до медицини як до мистецтва, а лікар став митцем, створюючи  вашу, індивідуальну схему допомоги та підтримки. Наш девіз: «Мистецтво Лікування Онлайн». Наша мета: допомогти вам знайти саме свого лікаря!

Тепер ви маєте можливість користуватися нашим сервісом і отримувати задоволення від якості послуг!

ЛікаріОнлайн – з любов’ю до кожного пацієнта!

Наталія Братасюк , засновник ЛікаріОнлайн.