Скільки триває прийом?

Середній час прийому 20 хвилин, у психолога 40-50 хвилин. Час консультації у кожного пацієнта індивідуальний, ситуація, коли лікар завершує з вами розмову, не давши відповіді на ваші запитання виключена.

Чому можна бути впевненим у кваліфікованості фахівців?

Усі онлайн спеціалісти – досвідчені, кваліфіковані та реально практикуючі лікарі. Часто лікарі починають займатися онлайн консультаціями лише після великого досвіду особистих прийомів, коли впевнені у можливості дистанційної допомоги пацієнтам.

Які послуги надаються онлайн лікуванням?

Онлайн лікування має великий список послуг. Лікарі різних спеціалізацій, включаючи вузькоспрямовані, надають онлайн допомогу своїм пацієнтам. Наші фахівці допоможуть вам розібратися з незрозумілими симптомами,  проконсультують з приводу отриманого рецепту на ліки та допоможуть обрати тактику у профілактиці захворювань. Онлайн лікар може надати допомогу коли ви не в змозі отримати її від вашого лікаря або знаходитесь у відпустці, подорожі, на заробітках. Така допомога буде доречна в екстреній ситуації, небезпечній для життя.

Чи можливо записати на консультацію дитину?

Педіатри проводять онлайн консультації навіть із найменшими дітьми. Лікар допоможе, призначивши необхідне обстеження для дитини та провівши консультацію з онлайн-оглядом.

Як проходитиме консультація?

На прийомі лікар дізнається, що турбує пацієнта і відповість на всі питання. Консультація онлайн відбувається так само, як звичайний прийом у лікаря. У разі потреби пацієнт отримує призначення на здачу аналізів та обстеження.

Що може зрозуміти лікар вузької спеціалізації на онлайн консультації?

Лікар вузької спеціалізації вислухає скарги, подивиться УЗД, мазки, ЕКГ та інші результати медичних обстежень. Фахівець поставить уточнюючі питання та відповість на ваші, після чого дасть рекомендації на основі отриманої інформації.

Консультують не професіонали?

Відповідно до закону України консультацію може провести лише кваліфікований лікар. Документи, що підтверджують кваліфікованість наших лікарів, ми перевіряємо та постійно поновлюємо відповідно до чинного законодавства. Якісний спеціаліст має багато відгуків та рекомендацій. Онлайн-консультування, як правило, – не єдина робота лікаря. Лікарі “за екраном” також проводять очні консультації в сучасних клініках.

Коли консультування у онлайн-лікаря має сенс?

Консультації онлайн медицини представлені лише за тими напрямками, у яких надання дистанційної допомоги можливе, та які передбачені МОЗ України. Понад 80% усіх консультацій у фахівців закінчується ухвалою правильного діагнозу. Онлайн-консультування відбувається у тих випадках, коли ви одразу не можете потрапити на прийом до свого лікаря, або лікар є не в межах досяжності; також коли ви потребуєте думки іншого фахівця з приводу призначень, поставленого діагнозу, або шукаєте для себе лікаря для подальшого лікування. Найчастіше ставиться попередній діагноз, надається можлива допомога та видається направлення на необхідні обстеження. Також можливість онлайн-консультації допомагає при виникненні екстрених питань, пов’язаних зі здоров’ям.

Консультація можлива без доступу до інтернету?

У випадку відсутності інтернету ви в будь-якому разі отримаєте онлайн-консультацію у обраного лікаря, якщо ви були записані попередньо, і в цей час у вас зник інтернет, зателефонуйте нашому адміністратору, і ми забезпечимо вам консультацію телефоном.

Онлайн лікування – це дорого?

Більшість медичних онлайн консультацій є платними. Онлайн прийом найчастіше коштує менше, ніж очна консультація цього ж лікаря. Це є перевагою онлайн-консультування. Крім того для клієнтів нашої онлайн-клініки будуть доступними безкоштовні консультації онколога, мамолога, психолога та інших лікарів відповідно до графіку акцій. Тож слідкуйте за нашими публікаціями на сайті та в соціальних мережах.