O doktorovi Inna Viktorivna Yakovleva

Маю 1 кваліфікаційну категорію, 17 років стажу в неврології. Закінчила Національний медичний університет імені О. О. Богомольця у 2009 році. З 2011 року після проходження інтернатури на базі кафедри неврології НМУ імені О.О. Богомольця, отримала сертифікат за спеціальністю “Неврологія”. Моя професійна діяльність розпочалася у 2011 році у відділенні загальної неврології Олександрівської клінічної лікарні м. Києва. За час роботи там удосконалилася у своїй спеціальності, спостерігала пацієнтів зі складними клінічними діагнозами, процес становлення мене як невролога відбувався саме в цих стінах. З грудня 2014 року працювала у Київському обласному центрі боротьби та профілактики з ВІЛ/СНІДом. Постійно відвідую тренінги, семінари, конференції, присвячені актуальним проблемам неврології. Застосовую у своїй практиці рефлексотерапію, фармакупунктуру. Пріоритетні напрямки у роботі
-інфекційні ураження ЦНС;
-головні болі
-ураження периферичної нервової системи
-спондилогенні захворювання нервової системи.

З 2016 року по 2021 працювала в одному з найкращих приватних центрів України з неврології та реабілітації – Клініці Сучасної Неврології – Аксімед. Є експертом у проведенні стимуляційної електронейроміографії. Маю ще й другу спеціалізацію- рефлексотерапевт.
Професію лікаря обрала невипадково. Мріяла про це з дитинства. Вважаю, що “лікар” – це не просто професія, це поклик душі та покликання. У своїй роботі керуюся відомим виразом Павлова “Якщо після спілкування з лікарем пацієнтові не стало легше, значить він був не у лікаря”.

У своїй роботі керуюся відомими латинськими крилатими виразами: “Medicus nihi aliud est, quam animi consolatio” (“Лікар – не що інше, як втіха для душі”), “Primum non nore, seu noli nocere, seu cave ne la (”Насамперед – не нашкодь, або бійся, щоб не нашкодити”).

Ceny za služby lekára Inna Viktorivna Yakovleva

Názov službyTrvanienáklady
Консультація невролога20 min450 hrivien
Vyhľadáme lekára vo vašom okolí200 hrivien
Ďalší názor špecialistu "Doctors Online".1000 hrivien