O doktorovi Koshmyakova Tetyana Volodymyrivna

Якщо Ви  помітили на шкірі висипку, якщо Вас  турбує свербіж та шкірний зуд, якщо ви маєте проблемну шкіру обличчя, якщо у Вас на шкірі з’явилися плями чи лущення, якщо ви помітили зміну кольору та форми нігтів, турбує зуд стоп та неприємний запах, якщо у Вас багато родимок або деякі з них почали рости чи змінюватися – зверніться до нас, ми разом і знайдемо причину та вихід.

У нас Ви можете отримати повний спектр дерматологічних послуг: огляд та обстеження шкіри методом дерматоскопії, обстеження на грибкові та бактеріальні інфекції шкіри, повний спектр алергологічних досліджень у випадку алергічних шкірних реакцій, обстеження нігтів на предмет грибкових уражень, біопсію шкіри та гістологічну верифікацію діагнозу, а також отримати лікування відповідно до саме Вашої проблеми.

Про себе:

В 2009 році закінчила медичний факультет УжНУ, диплом з відзнакою.

2009-2011рр – проходила інтернатуру за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі ФПО ДП УжНУ, паралельно навчалася в магістратурі, диплом з відзнакою.

З 2011 року працюю лікарем-дерматовенерологом.

Загальний стаж роботи- 14 років, стаж роботи за спеціальністю – 10 років, лікар першої категорії, паралельно навчаюся в аспірантурі на здобуття ступеня Доктора філософії.

У 2014 році закінчила курси по дерматоскопічній діагностиці.

Є членом Асоціації дерматовенерологів та косметологів України та членом Академії дерматовенерологів та косметологів України.

Постійно підвищую свій рівень знань та вмінь, володію технікою кріодеструкції та електоркоагуляції новоутворень шкіри.

Вільно володію англійською.

Чому стала лікарем?

Чому я вирішила стати лікарем? – завжди хотіла віддавати. Хотілося допомагати людям, кожного дня. Є речі, які не купиш за гроші – щира вдячність пацієнта, навіть одна посмішка людини, якій ти допомагаєш щодня робить моє життя щасливішим.

Чому дерматовенерологія? – можливість бачити результат лікування, саме бачити результат своєї роботи.

Життєве кредо в моїй роботі: медицина не тільки для здорових, забезпечених матеріально, людей!

Ceny za služby lekára Koshmyakova Tetyana Volodymyrivna

Názov službyTrvanienáklady
Konzultácia dermatológa20 min380 грн
Konzultácia dermatológa sa opakuje20 min250 грн
Vyhľadáme lekára vo vašom okolí200 hrivien
Ďalší názor špecialistu "Doctors Online".1000 hrivien