O doktorovi Mandzij Andrij Pavlovič

Освіта: Кременецьке медичне училище, фельдшер, Івано-Франківський національний медичний університет, лікар та інтернатура на базі Обласної клінічної лікарні та кафедри урології при ІФНМУ.

На даний час асистент кафедри хірургії ПО та урології.

Постійне вдосконалення знань та навичок:

– Отримав “Сертифікат якості про зарахування відмінника навчання, кращого з кращих випускників 2014 р” та зараховано до “Золотого фонду КМУ ім.АрсенаРічинського”, учасник майстер-класу з теми “Вчасна діагностика безпліддя — запорука результативного лікування”, лікар-учасник фахової школи з урогінекології за темою “Медичні аспекти здоров`я сімейної пари”, м.Дніпро, учасник у роботі IV міжнародного конгресу з інфузійної терапії, брав участь в роботі онлайн-конференції — засідання “Школа доцільного використання антибіотиків”, Харківська медична академія ПО, зайняте І місце в 90 науково-практичній конференції  з підготовкою студентів за темою “Лікування хронічного циститу у жінок з використанням інтравезикальних інсталяцій гіалуронової кислоти”, ІФНМУ , брав участь у вебінарі“Взаємозв`язок артеріального тиску та хронічної хвороби нирок, брав участь в  науково — практичному семінарі “Динамічна реносцинтиграфія: практичні аспекти” на базі кафедри урології, кафедри радіології ЛНМУ ім.Д.Галицького, лікар-учасник фахової школи з урогінекології за темою “Сучасні тренди урогінекології”, м.Київ.

Консультую з питань, пов`язаних  із роботою сечовидільної системи у чоловіків і жінок, а також чоловічої статевої системи. Досвід лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом. Корекція еректильних дисфункцій та передчасної еякуляції, виявлення їх причин.

Керуюся по житті своїми морально-етичними якостями: чесність, порядність, відповідальність, надійність, безкорисливість, уміння тримати слово, комунікативними: повага до оточуючих, готовність допомогти, авторитет, уважність, спостережливість, довіра до оточуючих, а також вольовими: впевненість в собі, витримка, сміливість, рішучість, ініціативність, самостійність, цілеспрямованість.

Ceny za služby lekára Mandzij Andrij Pavlovič

Názov služby Trvanie náklady
Konzultácia s urológom 20 min 380 грн
Konzultácia s urológom je druhoradá 20 min 200 hrivien
Dodatočná konzultácia s urológom 20 min 100 грн
Vyhľadáme lekára vo vašom okolí 200 hrivien
Ďalší názor špecialistu "Doctors Online". 1000 hrivien